Wróć do portalu

Blog

Blog / Akcje z udziałem Badania.pl

Bądźmy ONKOODPOWIEDZIALNI

29 września 2021

Miesiąc wrzesień jak zwykle to czas akcji profilaktycznych i wzmożonych działań uświadamiających wszystkim nam, jakie zagrożenia zdrowotne dotykają bliskie nam osoby. W poprzednim roku wrzesień był miesiącem świadomości nowotworów dziecięcych.

W tym roku, w dniu 15 września, w Europejskim Dniu Prostaty, Badania.pl dołącza do partnerów akcji Onkoodpowiedzialni w temacie raka prostaty, który jest najczęstszą przyczyną choroby nowotworowej u mężczyzn w Polsce.

Celem wrześniowej akcji jest wspólne działanie zwiększające świadomość zdrowotną Polaków w temacie raka prostaty. Zwrócenie uwagi na profilaktykę onkologiczną oraz wspólne działania z pracodawcami pokazujące drogę, jak radzić sobie z chorobą onkologiczną w momencie gdy dotyka osobę z naszej firmy.

Osoby u których zdiagnozowano nowotwór prostaty lub mają podejrzenie nowotworu prostaty, mogą odbyć bezpłatną konsultację online pod poniższym linkiem🔽

bezpłatna konsultacja online

lub w celu rozszerzenia diagnostyki, umów się bezpłatnie na badania rezonansu magnetycznego prostaty 

Skontaktuj się z nami
Centrum Obsługi Pacjenta🔽

tel. +48 570 364 500

cop@badania.pl

(badanie rezonansu płatne w zależności od cennika pracowni)

Liczba schorzeń nowotworowych w Polsce z każdym rokiem zwiększa się drastycznie. Według statystyk co 4 Polak w ciągu swojego życia zachoruje na nowotwór.

Bądźmy zatem #onkoodpowiedzialni